KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14598531
nr 1459 8531
Marianne Ã…gren
(f. 1943), Sverige
Oljemålning, Figurer. Signerad. Olja på duk, yttermått inklusive ram: 78x66 cm
Marianne Ågren, född 1943 i Malmö, svensk målare och grafiker.
Utrop:
3.000 kr
Såld:
2.600 kr
måndag 4 april 2022
kl 19:19:47
31/3 20:25:05
Marianne Ã…gren
Läs mer om Marianne Ã…gren